Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Aktualności


Nowy standard w zakresie efektywności cieplnej!
Przy zamówieniu na okna z ciepłą ramką – w standardzie otrzymasz najlepszą na rynku, charakteryzującą się najniższymi parametrami cieplnymi, ramkę Ultimate. 
 Ramka dystansowa Ultimate to ramka klasy premium. Posiada imponująco niską przewodność cieplną i gwarantuje osiągnięcie bardzo niskiego współczynnika Uw całego okna.

 

Porównaj współczynnik przewodności cieplnej ramki, wybierz i oszczędzaj!
 
  • Dystansowa ramka aluminiowa - 0,82 W/mK

  • Standardowa ciepła ramka dystansowa - 0,29 W/mK

  • Ciepła ramka dystansowa Swisspacer Ultimate - 0,14 W/mK**

 

Ultimate to, tak jak wspomnieliśmy wcześniej, nie tylko synonim oszczędności, ale także designu. Ramka ma półmatowe, atrakcyjne wykończenie, dzięki czemu nie odbija się w szybach ani nie narusza czystych linii szklenia.

 

Dostępna w kolorach:
 
  • szary

 
  • jasnoszary

 
  • brąz jasny

 
  • brąz ciemny

 
  • biały

 
  • czarny

 

Ramka nie jest zginana w narożach szyby, ale przycinana i łączona za pomocą specjalnych kątowników, wykonanych z tego samego tworzywa co ramka. Zabieg ten nadaje estetycznego wykończenia ramce, nie zmieniając w żaden sposób jej właściwości cieplnych.


Aktualności

PROMOCJA NA OKNA Ideal 5000 SLIM

Ruszyła promocja na Ideal 5000 Slim. Okazja, jakiej dawno nie było – okna wykonane przy użyciu tego systemu, można kupić 10 proc. taniej! Doskonała termoizolacja oraz wyjątkowy styl w niższej cenie! To również lepsze doświetlenie pomieszczeń, gdyż rama w wersji Slim jest niższa od tej, oferowanej w standardowym systemie Ideal 5000.

  •  

Okna w systemie SALAMANDER
Informujemy, że wprowadziliśmy do naszej oferty okna produkowane na profilach Salamander: Streamline SL 76 mm,  BluEvolution 82, BluEvolution 92. Dostępne są wszystkie rozwiązania do, których przyzwyczajeni są nasi klienci (systemy okienne, drzwiowe, przesuwne i inne przeznaczone na rynki eksportowe). Okna wyróżniają się wysoką jakością wykonania i niespotykaną śnieżnobiałą barwą. 

NOWE DRZWI
Delta Royal 84WKW, EI60, Sa Sm


Wprowadzenie do sprzedaży drzwi antywłamaniowo-przeciwpożarowych i dymoszczelnych o zwiększonej izolacyjności akustycznej Delta Royal 84WKW, EI260, Sa Sm 

 
Podstrony:  1  2  3 
 

 45-235 Opole, ul. Oleska 99 - 101
tel.: 77 402 55 55, 604 700 781
e-mail: info@okna-adp.pl


Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA