Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
ROLETKI DZIEŃ - NOC

 Roleta materiałowa Dzień-Noc  

Rolety typu dzień-noc to innowacyjne rozwiązanie, dla szukających nowoczesnych dekoracji okiennych. Zastosowanie materiału z paskami i siateczką pozwala nam regulować widoczność z zewnątrz, tego co dzieje się wewnątrz budynku. Dodatkowo, odcienie materiałów dzień-noc możemy dopasować do kolorów w białej kuchni czy kolorowego pokoju dziecięcego. Ponadto to niebanalne rozwiązanie pozwala nam na zamocowanie na skrzydle okiennym z dodatkowym prowadzeniem żyłkowym, zapobiegającym zwisaniu rolety, a także możemy zamocować roletę na ścianie nad oknem, w estetycznej kasecie. Dla wygody możemy zaproponować Państwu silnik elektryczny, poprzez który podniesienie rolety będzie sprowadzać się jedynie do naciśnięcia guziczka w pilocie.

Najciekawszym rozwiązaniem w tym dziale, są rolety dzień-noc z dodatkowym materiałem zaciemniającym. Jeśli chcemy połączyć świetną dekorację dzienną, oraz możliwość zasłonięcia okna w niedzielne poranki – ten produkt nadaje się idealnie. Rolety dzień-noc czekają na Państwa w naszych salonach w Legionowie, Wołominie i Zielonce gdzie możecie Państwo ocenić ich design.


WZORY KOLORÓW :   FotoFotoFoto
Aktualności

PROMOCJA ZIMOWA
-25% RABATU NA WSZYSTKIE TYPY OKIEN, DRZWI, ROLET, PARAPETÓW...

Nowy standard w zakresie efektywności cieplnej!
Przy zamówieniu na okna z ciepłą ramką – w standardzie otrzymasz najlepszą na rynku, charakteryzującą się najniższymi parametrami cieplnymi, ramkę Ultimate. 
Czarne okna już teraz możesz wyposażyć w czarne dodatk
 Czerń - wyznacznik stylu i elegancji w formie dodatków do okien i drzwi.


 
Podstrony:  1  2  3 
 

 45-235 Opole, ul. Oleska 99 - 101
tel.: 77 402 55 55, 604 700 781
e-mail: info@okna-adp.pl


Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA