Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
SUITA

System rolety wolnowiszacej wyposazonej w kasetkę oraz dodatkowo prowadnice. Mozliwość montazu na ścianę i do sufitu. Istnieje mozliwość zastosowania napędu elektrycznego.Główne zalety:
  • całkowicie bezinwazyjny montaż (prowadnice i kasetka klejona na ramie okiennej - nie zabierają światła)
  • pełne zintegrowanie kasetki z oknem dzięki specjalnie opracowanej linii
  • mechanizm samohamujący, uniemożliwiający zatrzymanie materiału w dowolnej pozycji
  • szeroki wybór kolorów i oklein
     
Roleta materiałowa typu SUITA jest montowana na ramie skrzydła okiennego. W związku z tym od zamawiającego zależy, jaka część ramy okiennej będzie „przykryta" przez roletę mając na uwadze, iż kaseta ma szerokość 70 mm (20 mm to szerokość klejenia) a prowadnice szerokość P= 28 mm (20 mm to szerokość klejenia PK) i wysokość G= 13,5 mm. Podana przez zamawiającego szerokość L i wysokość H SUITY to jej całkowite wymiary po obrysie zewnętrznym.

FotoFoto

Załączniki:
Aktualności

PROMOCJA NA OKNA Ideal 5000 SLIM

Ruszyła promocja na Ideal 5000 Slim. Okazja, jakiej dawno nie było – okna wykonane przy użyciu tego systemu, można kupić 10 proc. taniej! Doskonała termoizolacja oraz wyjątkowy styl w niższej cenie! To również lepsze doświetlenie pomieszczeń, gdyż rama w wersji Slim jest niższa od tej, oferowanej w standardowym systemie Ideal 5000.

  •  

Okna w systemie SALAMANDER
Informujemy, że wprowadziliśmy do naszej oferty okna produkowane na profilach Salamander: Streamline SL 76 mm,  BluEvolution 82, BluEvolution 92. Dostępne są wszystkie rozwiązania do, których przyzwyczajeni są nasi klienci (systemy okienne, drzwiowe, przesuwne i inne przeznaczone na rynki eksportowe). Okna wyróżniają się wysoką jakością wykonania i niespotykaną śnieżnobiałą barwą. 

NOWE DRZWI
Delta Royal 84WKW, EI60, Sa Sm


Wprowadzenie do sprzedaży drzwi antywłamaniowo-przeciwpożarowych i dymoszczelnych o zwiększonej izolacyjności akustycznej Delta Royal 84WKW, EI260, Sa Sm 

 
Podstrony:  1  2  3 
 

 45-235 Opole, ul. Oleska 99 - 101
tel.: 77 402 55 55, 604 700 781
e-mail: info@okna-adp.pl


Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA