Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 

Foto
  Rolety i żaluzje zewnętrzne skutecznie chronią przed chłodem, pozwalają uniknąć dużego nasłonecznienia, pozwalają ograniczyć koszty związane z ogrzewaniem mieszkania i biura zimą, a także pozwalają zachować prywatność. To tylko część zalet wynikających z posiadania rolet i żaluzji montowanych na zewnątrz budynku. Rolety zewnętrzne dzięki specjalnie dobranym surowcom i ściśle określonym parametrom są odporne na oddziaływanie zewnętrznych czynników, w tym także atmosferycznych. W naszej ofercie dostępne są zarówno rolety zewnętrzne aluminiowe, jak i rolety PCV, które można montować zarówno na elewacji w budynku już istniejącym, jak i w czasie montażu okna, jako część systemu okiennego w budynkach dopiero powstających (rolety nadstawne). W swojej ofercie posiadają liczne rozwiązania rolet z napędem elektrycznym sterowanym za pomocą pilota lub klawiszy sterujących.
Aktualności

PROMOCJA NA OKNA Ideal 5000 SLIM

Ruszyła promocja na Ideal 5000 Slim. Okazja, jakiej dawno nie było – okna wykonane przy użyciu tego systemu, można kupić 10 proc. taniej! Doskonała termoizolacja oraz wyjątkowy styl w niższej cenie! To również lepsze doświetlenie pomieszczeń, gdyż rama w wersji Slim jest niższa od tej, oferowanej w standardowym systemie Ideal 5000.

  •  

PASIVTHERM NOWOŚĆ !!!!
Okna 7-mio komorowe w nowym systemie PASIVTHERM 

Okna w systemie SALAMANDER
Informujemy, że wprowadziliśmy do naszej oferty okna produkowane na profilach Salamander: Streamline SL 76 mm,  BluEvolution 82, BluEvolution 92. Dostępne są wszystkie rozwiązania do, których przyzwyczajeni są nasi klienci (systemy okienne, drzwiowe, przesuwne i inne przeznaczone na rynki eksportowe). Okna wyróżniają się wysoką jakością wykonania i niespotykaną śnieżnobiałą barwą. 

 
Podstrony:  1  2  3 
 

 45-235 Opole, ul. Oleska 99 - 101
tel.: 77 402 55 55, 604 700 781
e-mail: info@okna-adp.pl


Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA