Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
SEGMENTOWE

 Bramy segmentowe oferowane przez naszą firmę to  produkt najwyższej jakości, dostosowane do oczekiwań i indywidualnych potrzeb klienta w taki sposób, aby zapewnić maksymalną wygodę.
Wysoki komfort oferowanych bram to zastosowanie automatyki bramowej, która spełnia najwyższe wymogi jakościowe w zakresie bezpieczeństwa i obsługi.
Najważniejszą zaletą zastosowania bramy segmentowej jest fakt, że w odróżnieniu do tradycyjnych bram nie potrzebujemy dodatkowego miejsca na podjeździe aby otworzyć garaż. Jest to szczególnie istotne gdy posiadają Państwo krótki podjazd lub gdy sąsiaduje on z ruchliwą ulicą.

W bramach stosowane sa panele wypełnione bezfreonową pianka poliuretanową o dużej gęstości, dzięki czemu zapewniają dobrą izolacyjność ciepła oraz stanowią doskonałą izolację akustyczna. Dodatkowo dla zabezpieczenia przed utratą ciepła, brama jest uszczelniana na całym obwodzie uszczelkami, które są wykonane z wysokogatunkowych, niestarzejących się profili gumowych o odpowiednio dobranych kształtach.
 

Aby zapewnić Państwu produkt najwyższej jakości w bramach zastoswano sprężyny skrętne, które doskonale równoważą ciężar kurtyny, dzięki czemu obsługa ręczna odbywa się przy użyciu minimalnej siły.
 

Dodatkowo każda brama wyposażona jest w standardzie w zabezpieczenie na wypadek opadnięcia kurtyny w skutek pęknięcia sprężyn.
 
Wszystkie elementy bram są zabezpieczone antykorozyjnie poprzez ocynkowanie i wielowarstwowe malowanie lub foliowanie. Brama porusza się wzdłuż prowadnic na rolkach jezdnych, zamocowanych w zawiasach.

W zależności od wymagań klienta oraz możliwości technicznych proponujemy Państwu bramy segmentowe w dwóch wariantach:
 

- tradycyjne bramy segmentowe podnoszone
 

- bramy segmentowe boczne
 

Aktualności

PROMOCJA NA OKNA Ideal 5000 SLIM

Ruszyła promocja na Ideal 5000 Slim. Okazja, jakiej dawno nie było – okna wykonane przy użyciu tego systemu, można kupić 10 proc. taniej! Doskonała termoizolacja oraz wyjątkowy styl w niższej cenie! To również lepsze doświetlenie pomieszczeń, gdyż rama w wersji Slim jest niższa od tej, oferowanej w standardowym systemie Ideal 5000.

  •  

PASIVTHERM NOWOŚĆ !!!!
Okna 7-mio komorowe w nowym systemie PASIVTHERM 

Okna w systemie SALAMANDER
Informujemy, że wprowadziliśmy do naszej oferty okna produkowane na profilach Salamander: Streamline SL 76 mm,  BluEvolution 82, BluEvolution 92. Dostępne są wszystkie rozwiązania do, których przyzwyczajeni są nasi klienci (systemy okienne, drzwiowe, przesuwne i inne przeznaczone na rynki eksportowe). Okna wyróżniają się wysoką jakością wykonania i niespotykaną śnieżnobiałą barwą. 

 
Podstrony:  1  2  3 
 

 45-235 Opole, ul. Oleska 99 - 101
tel.: 77 402 55 55, 604 700 781
e-mail: info@okna-adp.pl


Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA