Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
PVC

 Parapety wewnętrzne wykonane z PCV są jednym z tańszych, ale zarazem bardzo trwałym wykończeniem wnęki okiennej. Nie zawsze to musi być marmur..., ale może wyglądać jak marmur lub drewno, przy czym może być o wiele bardziej odporny. 

Parapety wewnętrzne posiadają stabilną konstrukcję wynikającą z połączenia mączki drzewnej z tworzywem PCV w specjalnym procesie wytłaczania. Wysokiej jakości melaminowa folia, którą oklejona jest powierzchnia parapetów, powoduje, że są one funkcjonalne i estetyczne. Duża gama kolorów sprawia, że pasują one do każdego wnętrza.  


Parapety wewnętrzne są proste w obróbce i montażu. Mogą być montowane zarówno w nowym i starym budownictwie, jak również w obiektach przemysłowych, basenach i łaźniach.
  • Przeznaczony do montażu z oknami z PVC, drewnianymi i wykonanymi z aluminium.
  • Dzięki najszerszej na rynku palecie oklein doskonale komponuje się ze wszystkimi rodzajami i kolorami okien.
  • Rdzeń wykonany z wysoko udarowego polichlorku winylu, laminowany wysokiej jakości okleinami PVC i laminatami CPL, zabezpieczony do transportu i montażu folią ochronną.
  • Szeroka paleta kolorów umożliwi dobranie odpowiedniego dekoru do każdego wnętrza.
Największy wybór kolorów i szerokości, dowolna długość, wykończenia boczne w kolorze parapetu oraz wysoka jakość poparta wieloletnim doświadczeniem w produkcji wyrobów z PVC to cechy, które czynią nasz produkt wyjątkowym.Aktualności

PROMOCJA NA OKNA Ideal 5000 SLIM

Ruszyła promocja na Ideal 5000 Slim. Okazja, jakiej dawno nie było – okna wykonane przy użyciu tego systemu, można kupić 10 proc. taniej! Doskonała termoizolacja oraz wyjątkowy styl w niższej cenie! To również lepsze doświetlenie pomieszczeń, gdyż rama w wersji Slim jest niższa od tej, oferowanej w standardowym systemie Ideal 5000.

  •  

PASIVTHERM NOWOŚĆ !!!!
Okna 7-mio komorowe w nowym systemie PASIVTHERM 

Okna w systemie SALAMANDER
Informujemy, że wprowadziliśmy do naszej oferty okna produkowane na profilach Salamander: Streamline SL 76 mm,  BluEvolution 82, BluEvolution 92. Dostępne są wszystkie rozwiązania do, których przyzwyczajeni są nasi klienci (systemy okienne, drzwiowe, przesuwne i inne przeznaczone na rynki eksportowe). Okna wyróżniają się wysoką jakością wykonania i niespotykaną śnieżnobiałą barwą. 

 
Podstrony:  1  2  3 
 

 45-235 Opole, ul. Oleska 99 - 101
tel.: 77 402 55 55, 604 700 781
e-mail: info@okna-adp.pl


Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA